Opět jsme po roce vyrazili na Dunajec, tentokrát i s těmi nejmenšími členy oddílu. Počasí vypadalo ještě při odjezdu hrozivě. Hustý déšt ale skončil 30 km od kempu a tak jsme mohli postavit stany v relativním suchu. Na vodě nás potom čekalo krásné počasí. Stálo to za to.














